English Facebook
Máme otevřeno!

Novinky a akce

Pondělí, 26.6., od 19:00 hod Koncert Martin Čepelík a Andrea Minerva a hosté, Petr Urban (básník), kapela Druga (fantasy folk)

Písničkářské duo Martin Čepelík a Andrea Mineva pořádají tradiční předprázdninový koncert, na který si tentokrát jako hosty pozvali básníka a herce Petra Urbana a kapelu Druga, která hraje písně inspirované pohanskou mytologií. Večer plný pohody, písniček, veršů a autorské tvorby.
www.martincepelik.cz

Pondělí 11. 7., od 18:00 hod Vernisáž Vladimír Hanzl

Výstava fotografií od 11. 7. – 28. 7.
Pochází z fotografické rodiny, byl vyučen u matky a v Grafických školách v Praze a Děčíně. Za socialismu byl nucen pracovat jako propagační a technický fotograf v automobilkách Liaz a Škoda. Spolupracoval s Motorallye Paris, Rallye Škoda, s divadly: Na Vinohradech, Viola, Ypsilon v Liberci, Západočeské divadlo v Chebu, Činoherní studio v Ústí n/L., a dlouhá léta pracoval v Divadelním ústavu. Dlouhodobě fotografoval inscenace Jana Grossmanna a balet Pavla Šmoka, později se zaměřil na památky a architekturu v SURPMO, NPU (památkové ústavy) a pro ing. arch. Dőberta (architekt města Mladé Boleslavi). V současné době je fotografem na volné noze.

Středa 19. 7., od 16:00 hod Bulharské odpoledne

Tradiční bulharské odpoledne přináší do tréninkové kavárny Garden Café Taussig každoročně něco nového. Letos se můžete těšit na tradiční bulharskou kuchyni a na seznámení se s bulharskou růží. Za znění tradiční bulharské hudby budete moci během jednoho červencového odpoledne pod širým nebem ochutnat celé Bulharsko. Kolektiv Garden Café Taussig ve spolupráci s Bulharským kulturním institutem v Praze pro Vás připraví vybrané pokrmy bulharské národní kuchyně a proslulé bulharské víno. Seznámíme s tradicí a produkty z bulharské růže. Zajímavá fakta doplněná o známou vůni a možná i netradiční chutě.

Pátek 21.7.
Kavárna uzavřená z důvodu pořádání soukromé akce

Na všechny akce v sezóně 2017 je vstup zdarma, pokud není uvedeno jinak. 
Změna programu vyhrazena

Otevírací doba

pondělí – neděle: 12,00 – 19,00

Podporují nás: