English Facebook

Novinky a akce

KVĚTEN

Neděle, 13.5., od 16:00
Kavárna uzavřená z důvodu pořádání soukromé akce

Čtvrtek, 17.5., od 19:00 hod.

Vystoupení kapely Free Q
Kapela hraje převážně instrumentální pop-rock-jazz vlastní výroby, ale též převzaté skladby.
www.bandzone.cz/freeQ

Slavnostní zahájení sezony
Termín akce a informace se upřesní.

Srdce na dlani, Jarmark
Termín akcí a informace se upřesní.

ČERVEN

Neděle, 3.6.

Vystoupení kapely The Bugles
The BUGLES patří díky svému vysoce profesionálnímu přístupu mezi nejlepší české revivalové skupiny.Kapela pochází z Prahy a pravidelně koncertuje od roku 2000. Od té doby má nasvém kontě již několik stovek úspěšně odehraných vystoupení. V roce 2010 se skupina The BUGLES stala partnerem výstavy Beatlemánie! v Českém muzeu hudby v Praze. Pro naprosto autentický zvuk používá skupina The Bugles kvalitní originální nástroje a aparatury, které používali Beatles - Rickenbacker, Hofner, Gretsch, Epiphone, Ludwig a JMI-Vox. Skupina dbá nejen na precizní hudební produkci, ale také na svůj vzhled a pódiovou show. Hudba Johna Lennona a Paula McCartneyho je nesmrtelná, stačí jen přivřít oči, zaposlouchat se a budete mít pocit, že jste se ocitli v 60. letech na koncertě The Beatles.

Čas vystoupení se upřesní.

Řecký den
Termín akce a informace se průběžně doplní.

Úterý, 12.6.

Vystoupení kapely Džezvica
Džezvica je mladá pražská kapela, která se ve své hudbě inspiruje rytmy a melodiemi z Balkánského poloostrova a jeho okolí. K typické představě balkánské dechovky má ovšem Džezvica daleko – čerpá z ní část inspirace, ale hraje svým, odlišným stylem. Přispívá k tomu i nástrojové obsazení kapely tvoří ji akordeon, kytara, cajon, violoncello, viola, klarinet a příčná flétna. V jejích aranžích uslyšíte písně z Makedonie, Bulharska, Srbska, Chorvatska, ale třeba i Maďarska, Rumunska a Řecka, které se snaží interpretovat vlastním způsobem. Každý z členů kapely pochází z jiného hudebního prostředí – od klasické hudby přes world music, swing, gospel či folklor – a svoje zkušenosti využivají v tvorbě Džezvici. Repertoár kapely sahá od teskných balad až po svižné a rytmické skladby.

Vstup zdarma

www.dzezvica.cz

Sobota, 16.6.
Kavárna je otevřená do 18:00 hod. z technických důvodů.

Neděle, 17.6.
Kavárna je uzavřená z důvodu pořádání soukromé akce.

Čtvrtek, 21.6. od 18:00 hod. – vystoupení kapely Frida & Co
Kapelu Frida & Co. tvoří v současné době Frida Weinbergerová (zpěv, kytara, rytmické nástroje), Petr Bachtjan (kytara, zpěv), Alexandr Soukup (bicí), Václav Pokorný (kontrabas), Tomáš Vlk (příčná flétna). V repertoáru skupiny jsou písničky Cesarie Evory, Mayry Andrade, Carlose Jobima, Luz Casal, Lhasy de Sela, Lily Downs a dalších. Frida je zpívá portugalsky, španělsky, francouzsky.

www.bandzone.cz/frida
www.fridarium.cz

Otevírací doba

Pondělí - pátek: 11:00 - 19:00, Sobota - neděle, svátky: 12:00 - 19:00

Podporují nás: